Půjčky, úvěry, spoření

 

AktualityBulletin Ekonomických staveb

Katalog rodinných domů

Objednejte si zdarma tištěný katalog

Články

 

Podělte se s ostatními
    Pridat.eu

Ze stavebního spoření můžete financovat i zateplení

Napsal dne 15. 09. 2011

Zateplování rodinných domů je v současné době velmi časté. Dříve postavené domy totiž neměly tak kvalitní tepelnou izolaci, což v době neustálého zvyšování cen energií může být problémem. Proto řada lidí uvažuje o zateplení svého domu. Někteří ale nevědí, že zateplení mohou financovat i ze stavebního spoření.

 

Stavební spoření totiž není určeno jen na koupi či stavbu nemovitosti k prodeji, ale i na její rekonstrukci. A tou může být právě zateplení obvodového pláště rodinného domu. Pokud na svém stavebním spoření nemáte naspořenou dostatečně vysokou částku, můžete využít i úvěr ze stavebního spoření. Stejně tak můžete zateplení financovat i z hypotéky, která je také určena nejen na nákup, ale i na rekonstrukci domu.

 

Proč zateplovat?

Správně provedené zateplení fasád se rozhodně vyplatí, protože přináší vysokou úsporu v platbách za vytápění domu. Kromě toho poskytuje i lepší zvukovou izolaci a v letních měsících naopak chrání dům před zbytečným přehříváním, čímž výrazně zvyšuje komfort bydlení. Tepelná izolace však musí mít dostatečnou tloušťku a zároveň musí být celé zateplení správně provedeno. Obvykle je také potřeba vyměnit okna a případně i zateplit střechu domu. Potřebné informace získáte na stránkách   Zateplení.

 

U nového domu trvejte na kvalitě

Pokud se teprve chystáte na stavbu domu, zaměřte se na kvalitní materiály a kvalitní provedení práce, abyste dům brzy nemuseli rekonstruovat. Jestliže chcete mít kvalitu garantovanou a zároveň si ušetřit spoustu starostí, zvolte program   Kvalita od společnosti Ekonomické stavby. Budete mít jistotu, že na stavbu domu budou použity ty nejlepší materiály a navíc získáte prodlouženou záruku.